Tablice korkowe, magnetyczne, tekstylne od producenta

Wszystkie wymiary tablic podane w sklepie internetowym są wymiarami całkowitymi czyli razem z ramką.

 

Co nas wyróżnia od innych producentów tablic? 

Jakość i estetyka wykonania oraz szeroki wybór rodzajów, rozmiarów i kolorów tablic.

Do produkcji tablic wykorzystujemy najlepsze materiały.

Grubszy podkład z płyty pilśniowej miękkiej

Jako jedni z nielicznych producentów stosujemy w produkcji tablic grubszą płytę podkładową już od rozmiaru 30x40 do największych wymiarów.

Dzięki temu tablica jest wytrzymała, stabilna a wbijane pinezki nie niszczą ściany na której zawieszona jest tablica.

Zwroty i reklamacje

Składanie reklamacji

Wszystkie oferowane przez nas towary posiadają gwarancję producenta.

Gwarancji nie podlegają przypadkowe bądź celowe uszkodzenia mechaniczne (przecięcia, rozdarcia itp.) oraz użytkowanie tablicy niezgodne z zaleceniami producenta. Podstawą reklamacji lub zwrotu jest dowód zakupu (dostarczana wraz z towarem faktura VAT).

W momencie odbioru towaru w obecności kuriera Klient zobowiązany jest do sprawdzenia stanu przesyłki. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń należy sporządzić protokół reklamacyjny, który podpisuje przewoźnik. Wszelkie reklamacje dotyczące uszkodzenia przesyłki w trakcie transportu będą rozpatrywane wyłącznie w oparciu o ten dokument.

Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne powinien skontaktować się z nami pod nr tel. 0-12 307-00-68 lub wysłać maila na adres: biuro@abistablice.pl, gdzie otrzyma instrukcje w sprawie dalszego postępowania. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji wadliwy towar zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy.

W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1. Formularz zwrotu/reklamacji
Wypełnij formularz zwrotu/reklamacji i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady.

2.Odesłanie produktu
Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią faktury zakupu.

3. Wysyłka
Reklamowany produkt należy wysłać na adres:
Abis Tablice
ul. Tadeusza Śliwiaka 53

30-798 Kraków

Zwrot towaru

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:

Abis Tablice
ul.Tadeusza Śliwiaka 53
30-798 Kraków
 
 
Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności.
Jest to możliwe tylko wówczas, gdy produkt nie jest zniszczony, uszkodzony lub z żaden sposób użytkowany.
 
Aby odstąpić od umowy zawartej w sklepi internetowym ABIS - tablice do domu, biura i szkoły należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: biuro@abistablice.pl. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej.
Przesyłkę należy nadać na adres Abis Tablice ul.Tadeusza Śliwiaka 53, 30-798 Kraków.
Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy):
[adres sprzedającego]
Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery zamówienia w sklepie internetowym.
Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data].
Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego]  Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej]
Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę.

Formularze do pobrania:

Druk zwrotu

Druk reklamacyjny

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl