Tablice korkowe, magnetyczne, tekstylne od producenta

Przerwa urlopowa

W dniach od 27.06.2022 do 10.07.2022 nasza firma ma przerwę urlopową.

Wszystkie zamówienia złożone w sklepie w tym terminie będą realizowane od 11.07.2022

Producenci

Tablice magnetyczne suchościeralne

Tablice magnetyczne suchościeralne to produkty o szerokim zastosowaniu: do szkół, sal konferencyjnych lub na prywatne korepetycje. Do tablicy magnetycznej suchościeralnej możemy używać specjalnych markerów suchościeralnych przeznaczonych do tego typu tablic, a także przypinać kartki za pomocą magnesów.

Tablice magnetyczne suchościeralne - z jakich zostały wykonane materiałów?

Tablice magnetyczne suchościeralne zostały wykonane są z wysokiej jakości białej blachy lakierowanej niemieckiej produkcji. Ich powierzchnia jest gładka i odporna na zarysowania i ma właściwości magnetyczne. Jako podkład usztywniający użyta została płyta pilśniowa porowata. Tablice magnetyczne suchościeralne są bardzo dobrze zabezpieczone do transportu - używamy między innymi styropianu w narożnikach oraz grubego kartonu zewnętrznego, by zamówiony produkt trafił bezpiecznie w ręce klienta.

Jedna tablica magnetyczna suchościeralna - setki zastosowań

Tablice suchościeralne magnetyczne są bardzo funkcjonalne. Nasza firma oferuje je  w wielu wariantach ram. Ramki mogą być: drewniane, drewniane lakierowane, aluminiowe, aluminiowe kolorowe oraz wykonane z listwy MDF. Dzięki bogatej ofercie wymiarów i kolorów ram każdy może dopasować tablicę do wystroju wnętrza biura, gabinetu, klasy w szkole czy też pokoju ucznia.

Przed pierwszym użyciem tablicy suchościeralnej

Przed pierwszym użyciem i w trakcie użytkowania tablicy, zalecamy użycie specjalnego płynu do czyszczenia tablic suchościeralnych, który ma właściwości czyszczące i konserwujące. Taki zabieg odtłuszcza powierzchnię i pozwala na doskonałe wykorzystanie suchościeralnych właściwości tablicy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl