Produkt dnia
Producenci

Tablice magnetyczne suchościeralne

Tablice suchościeralne magnetyczne wykonane są z wysokiej jakości blachy białej lakierowanej produkcji niemieckiej. Powierzchnia jest gładka i odporna na zarysowania i ma właściwości magnetyczne. Na tablicy suchościeralno - magnetycznej możemy używać specjalnych markerów suchościeralnych przeznaczonych do tego typu tablic oraz można przypinać kartki za pomocą magnesów.

Każda tablica suchościeralna magnetyczna wykonana jest na podkładzie usztywniającym z płyty pilśniowej porowatej. Do transportu tablice magnetyczne są bardzo dobrze zabezpieczone między innymi w narożniki wypełnione styropianem i gruby karton zewnętrzny.

Tablice suchościeralne magnetyczne są bardzo funkcjonalne. Nasza firma oferuje te tablice  w wielu wariantach ram. Ramki mogą być: drewniane, drewniane lakierowane, aluminiowe, aluminiowe kolorowe oraz ramki z listwy MDF.

Dzięki bogatej ofercie wymiarów i kolorów ram każdy może dopasować tablicę do wystroju wnętrza biura, klasy w szkole czy też pokoju ucznia lub gabinetu.

Przed pierwszym użyciem i w trakcie użytkowania tablicy zalecamy użycie specjalnego płynu do czyszczenia tablic który ma właściwości czyszczące i konserwujące. Taki zabieg odtłuszcza powierzchnię i pozwala na doskonałe wykorzystanie suchościeralnych właściwości tablicy.

 

 

 

 

Tablice magnetyczne suchościeralne

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl