Tablice korkowe, magnetyczne, tekstylne od producenta

Tablice na wymiar

Tablice na wymiar

W ofercie naszego sklepu znajdują się - poza produktami w standardowych rozmiarach - również tablice na wymiar. Tablice na wymiar to idealna opcja do mieszkań lub biur, w których potrzebny jest produkt w nietypowym kształcie, np. na nieregularną ścianę z załamaniami czy do pokoju na poddaszu. Oferujemy tablice docinane do kształtu prostokąta lub kwadratu, z kątami 90 stopni.

Jak zamówić tablicę na wymiar?

By zamówić tablicę na wymiar, wystarczy się z nami skontaktować za pomocą formularza kontaktowego lub przesłać wiadomość na adres e-mail biuro@abistablice.pl. Po przesłaniu do nas wszystkich niezbędnych informacji, przygotujemy indywidualną wycenę tablic lub tablicy na wymiar i prześlemy ją w mailu zwrotnym. Uwaga: zamówienia niestandardowe realizujemy dopiero, gdy klient dokona przedpłatę na konto.

Tablica magnetyczna na wymiar 

Jeśli chodzi o produkty w niestandardowej wielkości lub kształcie, jednym z najpopularniejszych jest tablica magnetyczna na wymiar. W naszej ofercie znajduje się w dwóch wariantach: magnetycznej perforowanej i suchościeralnej. Na tablicy magnetycznej - na wymiar lub w standardowym rozmiarze - można używać pinezek lub magnesów. 

Tablica korkowa na wymiar 

Innym, popularnym produktem z kategorii modeli niestandardowych, jest tablica korkowa na wymiar. Będzie idealna do pokoju dziecięcego, biura, szkoły czy na korepetycje. Można na niej powiesić karteczki z zadaniami, listy zakupów, paragony, notatki czy inne informacje, o których chcemy pamiętać. Tablica korkowa na wymiar może być wykonana np. w formacie mniejszym niż najmniejsza tablica korkowa w naszym sklepie, czyli 30x40, ale maksymalnie w wymiarze nie większym niż największy dostępny model, czyli 300x120.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl