Tablice korkowe, magnetyczne, tekstylne od producenta

Przerwa urlopowa

W dniach od 27.06.2022 do 10.07.2022 nasza firma ma przerwę urlopową.

Wszystkie zamówienia złożone w sklepie w tym terminie będą realizowane od 11.07.2022

Producenci

Tablice kredowe czarne

Oferujemy wysokiej jakości tablice kredowe czarne w zróżnicowanych rozmiarach. Produkty, wykonane z czarnej płyty HDF, zostały oprawione w estetyczną ramę z sosnowego, nielakierowanego drewna. Poza samą tablicą kredową, w skład zestawu wchodzi również gąbka do wycierania, zestaw do montażu, a także biały marker kredowy.

Montaż tablicy kredowej na 2 sposoby

Tablice kredowe (czarne i wszystkie inne kolory) montuje się na 2 sposoby. Pierwszy z nich - prosty i intuicyjny - do każdej tablicy dodajemy zestaw do montażu na ścianie, umożliwia on powieszenie tablicy na 2 sposoby: w pionie lub w poziomie. Każda tablica kredowa w małym lub średnim rozmiarze posiada uszka - znajdują się w profilu aluminiowym z tyłu tablicy. Na uszkach montuje się tablice na ścianie, po zawieszeniu uszka są niewidoczne. 

Drugi sposób montażu tablicy kredowej ma zastosowanie w największych produktach pochodzących z tej kategorii. W czterech rogach tablicy są przewiercone otwory na kołki, tablicę kredową mocuje się na ścianie na kołkach. Po powieszeniu kołki są niewidoczne, bo zasłaniają je zaślepki w kolorze tablicy. 

Tablica kredowa i jej przeznaczenie

Po tablicy kredowej można pisać kredą lub specjalnymi, kolorowymi pisakami do tablic kredowych. Czarna tablica kredowa - popularna i chętnie kupowana - ma bardzo szerokie zastosowanie: dla dzieci jako zabawa lub narzędzie do nauki, dla nauczycieli i korepetytorów jako narzędzie ich pracy z uczniami, do szkół, żłobków, przedszkoli czy kącików dla dzieci (np. w przychodniach, sklepach itp). 

Tablica kredowa 30x40

Tablica kredowa 30x40

Producent: Abis Tablice
Cena: 26,00 zł
szt.
zobacz więcej
Tablica kredowa 60x40

Tablica kredowa 60x40

Producent: Abis Tablice
Cena: 45,00 zł
szt.
zobacz więcej
Tablica kredowa 80x60

Tablica kredowa 80x60

Producent: Abis Tablice
Cena: 70,00 zł
szt.
zobacz więcej
Tablica kredowa 90x60

Tablica kredowa 90x60

Producent: Abis Tablice
Cena: 80,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl